kontakt@sposobna5.pl
+48 513 592 269
 • Co wyróżnia Was wśród konkurencji ?

  Nie dopuszczamy plagiatów ani kopiowania innych prac, lub sprzedawania prac napisanych dla wcześniejszych Klientów. Każda praca jest oryginalna i pisana od podstaw dla każdego zamówienia. Klient otrzymuje taką pracę, jaką zamówił, płaci tyle, ile było uzgodnione, a jego satysfakcja gwarantuje nasz rozwój (niezadowolony Klient z pewnością nas nie poleci i nie skorzysta ponownie z naszych usług).
 • Jak wykorzystywane są moje dane?

  Wszelkie informacje uzyskane od naszego Klienta wykorzystywane są jedynie dla realizacji zlecenia. Nie dopuszczamy jakiegokolwiek innego wykorzystania tych danych, jak tylko do kontaktów z Klientami.
 • W jakich godzinach odbywa się kontakt ?

  Kontakt mailowy jest stały, maile są odbierane przez całą dobę. Odpowiedzi udzielamy od 09:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku oraz od 10:00 do 17:00 w weekendy. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.
 • Jakie są gwarancje oryginalności pracy?

  Gwarantujemy poziom współczynnika podobieństwa 2 w systemie plagiat.pl poniżej 15% Badanie pracy w systemie antyplagiatowym jest możliwe za dodatkową opłatą.
 • Kto zajmuje się redagowaniem wzorców prac?

  Nasi redaktorzy to sumienne osoby z wyższym wykształceniem, z którymi współpracujemy od lat. Nie przydzielamy prac „jak leci”, a redaktor wybierany jest pod kątem jego specjalizacji i dostosowania do trudności tematu. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zrealizować Twojego zamówienia, poinformujemy o tym bezzwłocznie, bez niepotrzebnego zwodzenia – szanujemy Twój czas. Nie piszemy „na siłę”, to szkodzi tak Klientowi, jak i naszej firmie.